2020 m. rugsėjo 22 d. IBA NAUJIENLAIŠKIS Nr. 17 (438)

Mieli skaitytojai,

Nors už lango bobų vasara, reikia prie jos gerokai prisitaikyti, nes naktį ir ryte – tikras ruduo, o dieną – beveik tikra vasara. Tokie nukrypimai gali prisidėti prie didesnio ligų kiekio, todėl būkite atsargūs.

Pajudėjo ir 2020 m. Seimo rinkimai. Šis balsavimas bus išskirtinis bent tuo, kad reikės atvykti su savo tušinuku. Elektroninio balsavimo sistema būtų labai naudinga, bet jos nėra ir dėl kažkokių baimių, ir dėl nepriimtų tinkamų (saugių) sprendimų.

Aktualių teisės aktų pastaruoju metu beveik nėra. Nerimsta kalbos dėl MMA didinimo nuo 2021 m. sausio 1 d. ir dar neaišku, ar galutinė MMA sudarys 638 Eur, ar visgi šis rodiklis bus didesnis. Įmonėms, kurių veikla vis dar sutrikusi ir kuriose yra visiškos ar dalinės prastovos, svarbu įvertinti įsakymo Nr. V-388 „Dėl Aktyvios darbo rinkos politikos priemonių taikymo darbdaviams tvarkos aprašo patvirtinimo“ naujoves, kad būtų laiku pateikti visi pranešimai Užimtumo tarnybai ir būtų gautas vienoks ar kitoks finansavimas.

Koronavirusas jau yra dabarties dalis, kurios negalima pamiršti. Jau matome rimtus statistikos pablogėjimus, taigi laikas vėl laikytis didesnės drausmės ir tvarkos.

Kuo daugiau žinai, tuo įdomiau gyventi. Mokymosi procesas irgi gali teikti džiaugsmo, todėl kviečiame į auditoriaus A. Kapitanovo seminarą „Aktualios mokesčių ir apskaitos naujovės 2020–2021 m.“.