2020 m. spalio 6 d. IBA NAUJIENLAIŠKIS Nr. 18 (439)

Mieli skaitytojai,

Gamta ir toliau nepaliauja mūsų stebinti – net vasarą tiek naktį, tiek dieną nebuvo tokios aukštos temperatūros kaip dabar.

Koronaviruso skaičiai jau tikrai pradeda gąsdinti, nes taip „blogai“ dar nebuvo net karantino metu. Kaip sakoma, čia antroji banga, bet su antruoju karantinu kažkodėl delsiama. Priežastys gali būti tiek ekonominės, tiek politinės.

Teisės aktų srityje yra savotiškas „štilis“. Derinami pagalbos priemonių mokesčių mokėtojams terminai, paskelbtas įdomus teisės aktas, skirtas apgadintoms kelių transporto priemonėms įvertinti – be abejo, jis skirtas ne buhalteriams, bet gali padėti ir mums įvertinti „likutinę“ tokio turto vertę, kai automobilis parduodamas ar nurašomas. Norisi tikėti, kad ši ramybė nėra tyla prieš audrą ir nauji seimūnai nepuls „kepti“ naujų teisės aktų kaip bandelių. 

Jau šią savaitę rinksime Seimą. 17 partijų yra tikrai daug. Ar rinktis visgi yra iš ko? Kiekvienas tikriausiai atsakys sau į šį klausimą spalio 11 dieną. 

Išrinkus Seimą, bus smagu dalyvauti ir profesinio mokymo veikloje – apsilankyti auditoriaus A. Kapitanovo seminare „Aktualios mokesčių ir apskaitos naujovės 2020–2021 m.“.