VMI pranešimas spaudai. VMI kviečia mokesčių ekspertus atvirai diskusijai

Spręstini mokesčių klausimai, VMI teisės aktų projektai, rengiamos taisyklės yra viešai skelbiami adresu www.vmi.lt -> Diskusijos -> Ekspertų skiltis

Norintys prisijungti prie diskusijos, ekspertai turi pateikti savo kontaktinius duomenis (vardą, pavardę, e. paštą), adresu registracija@vmi.lt

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI) informuoja, jog VMI interneto svetainėje esančioje „Ekspertų skiltyje“ yra talpinami aktualūs su mokesčiais susiję diskusiniai klausimai ir kviečia audito kompanijų, advokatų  kontorų, finansų, audito, apskaitos ir mokesčių ekspertus išsakyti savo poziciją: pateikti savo pasiūlymus bei pastabas.

„Siekdami, kad priimti teisės aktai, taisyklės, išaiškinimai maksimaliai pateisintų verslo lūkesčius ir palengvintų mokesčių administravimą, VMI nuolat ieško abipusiai priimtiniausių priemonių užmegzti atvirą dialogą su įvairių sričių ekspertais, kurie savo kasdienėje darbo praktikoje vadovaujasi mokesčių teise,“ – sako VMI prie FM teisės departamento direktorė Rasa Virvilienė, pažymėdama, jog mokesčių administratorius visuomet įsiklauso į mokesčių „praktikų“ nuomonę ir atsižvelgia į jų išsakytas pastabas.

VMI pažymi, jog virtualioje aplinkoje talpinami aktualūs mokesčių klausimai, VMI rengiamos taisyklės ir kt. yra visiems viešai prieinami VMI svetainėje www.vmi.lt esančioje „Diskusijų skiltyje“, pasirinkus nuorodą „Ekspertų skiltis“, o norintys išsakyti savo nuomonę, tai gali padaryti gavę unikalų prisijungimo slaptažodį, suteikiamą užsiregistravusiems e. paštu – registracija@vmi.lt, nurodžius savo vardą, pavardę bei e. paštą.

VMI primena, jog pasikonsultuoti su VMI specialistais mokesčių klausimais galima  paskambinus telefonu 1882 arba +370 5 255 3190. Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, nes pokalbiai yra įrašomi ir saugomi 5 metus.